Youtube’un Dibi Hareketi İçin Kanal Önerileriniz Hangileri?

Youtube’un Dibi Hareketi İçin Kanal Önerileriniz Hangileri?

Keşfedilmemiş kanallara beraber göz atalım.


Merhaba hoş geldiniz.

Uzun zamandır içerik üretiyor ya da içerik oluşturmaya yeni yeni başlayıp, aklınızdaki hedeflere ulaşma amacınıza yavaş yavaş yaklaşıyor olabilirsiniz.

https://www.linkedin.com/in/sercansolmaz/

Benim de pekâla ulaşmayı hedeflediğim bir kitle, sesimi duyurmak istediğim, kendi alanımdaki işin meraklıları, bilgilendirmek istediğim hevesliler var. Hemen her hafta ses kayıt teknolojileri ve içerik üretimi alanındaki videolarımla bunları sağlamaya çalışıyorum.

Şimdi henüz çok değil belki ama 6500 abonedeyken, naçizane destek olmak için bir harekete ben de dahil olmak istiyorum.

Hemen hemen 1,5 yıl kadar bir süredir youtube’da “ses kayıt ve müzik teknolojileri ve video içerik üretimi” ile ilgili videolar hazırlıyorum. Bu konunun gayet zahmetli bir süreç olduğunu, disiplinli olarak çalışınca bile kişiyi motivasyon anlamında ne kadar zorladığını zamanla ben de anlıyor ve öğreniyorum.. Kanalım çok kalabalık değil ama ben de kendi çapımda eğer burada içerik üreten arkadaşlarım varsa, vaktiyle başta Murat Sönmez’in, Barış Özcan’ın destek verdiği gibi “YouTube’un Dibi” hareketine katkı sağlamak istiyorum.

Youtube’da takibe değer ancak henüz keşfedilmemiş, abonesi az olan kanallara, #youtubeundibi hareketiyle, ben de kendi çapımda destek vermek istiyorum.. Önerilerinizi yazarsanız, bununla ilgili bir çalışma da yapmak isterim.

Belki önerilen her kanalı bir listeye ekleyemem ama, içlerinde yapabileceğim bir seçkiyle en rafine kanalları sizlere tanıtmak isterim. O yüzden darılmaca gücenmece olmasın lütfen. Tahminimce 25–30 kanal gibi bir sayıda kanal tanıtabilirim gibi düşünüyorum ilk adımda. Kaç kanal önerisi gelecek bilemiyorum. Daha önceki Instagram ve YouTube topluluk paylaşımlarımda da bazı öneriler aldım. Hepsini toparlayıp, üzerinde çalışıp yayınlamayı düşünüyorum. ‘’Youtube’un Dibi‘‘ videosunu yayınlayana kadar, siz önerilerinizi gönderebilirsiniz. Baktık çok tuttu, 2.3 4. O şekilde zaman zaman yine bu gibi etkinlikleri çoğaltırız.

Bunun için…

Sizlerden ricam duyulmasını istediğiniz YouTube kanalını, dilerseniz kanalı tanımlayarak da aşağıda belirtmeniz.

Örneğin:

Sercan Anlatıyor
Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri ve İçerik Üretimi Konularında Bir Kanal

Bu gayet yeterli olacaktır.

Kanalıma abone olun, aboneye abone, 5 aboneye 70 aboneyle geri dönüş yaparım, takip edin pişman olmazsınız, ‘’şahitlerim var, son videomda havada durdum’’ gibi yorumlar kanal tarafından filtreleniyor. O şekilde bir ayar yaptım. Belki de hepimize faydalı, iyi bir şeyler paylaşacakken yorumunuzun görünmez olmasını istemem. Buna lütfen dikkat edelim.

Haydi yorumlarda buluşalım.

Görüşmek üzere.

Sercan Anlatıyor’dan herkese güzel günler.

dilerseniz beni aşağıdaki adreslerden takip edebilir, mini ev albümüme de kulak verebilirsiniz. Zaman ayırıp da okuduğunuz için teşekkürler

Facebook | Instagram | Twitter | Spotify | iTunes | Apple Music